Vac-Star

( ilość produktów: 22 )
Szwajcarska firma VAC-STAR jest znanym na całym świecie producentem renomowanych pakowarek próżniowych oraz urządzeń do gotowania w próżni. Już ponad 30 letnie doświadczenie marki w technice zastosowania próżni jest gwarancją wysokiej jakości produkowanych maszyn, ich zaawansowanej technologii i niezawodności.
 
Od 2003 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy VAC-STAR w Polsce, świadcząc pełen pakiet usług związanych z marką od sprzedaży woreczków i tacek do pakowania produktów, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wszystkie dostępne na rynku modele pakowarek próżniowych i zgrzewarek tacek jak również prestiżowy sprzęt sous-vide wykorzystywany w modnej ostatnio kuchni molekularnej.
 
Posiadamy pełny asortyment Vac-Star - na życzenie klienta sprowadzamy urządzenia, które nie znalazły się w aktualnej ofercie sklepu. Zachęcamy także do mailowego bądź telefonicznego kontaktu z naszymi specjalistami w dziale handlowym - z pewnością znajdziemy odpowiednie urządzenie, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie i najniższą na cenę. Świadczymy także profesjonalny serwis urządzeń Vac-Star.
pixel