O nas

O nas

Czym się zajmujemy

Swoją działalność na polskim rynku branży HoReCa zaczęliśmy w 2001 roku. Nasza przygoda rozpoczęła się w malutkim biurze blisko centrum Katowic. Początkowo firmę tworzyło zaledwie kilka osób, które wspólną pasją i zaangażowaniem zbudowały od podstaw naszą organizację. Na przestrzeni dwóch dekad zdobyliśmy pozycję niekwestionowanego lidera w sprzedaży i serwisowaniu profesjonalnych urządzeń gastronomicznych.

Małe biuro szybko zostało zamienione na większe, które też nieustannie poszerzaliśmy o nowe powierzchnie. Po czasie i to lokum musieliśmy zamienić na wolnostojący budynek zlokalizowany w cichej części Katowic, z dobrym dojazdem, wśród zieleni, z podjazdem dla dużej ilości samochodów.
Bogaty bagaż doświadczeń, tysiące zrealizowanych inwestycji i zaufanie, którym darzą nas Klienci pozwalają nam na stały rozwój i nieustanne rozszerzanie horyzontów. Naszym klientom zapewniamy szeroką opiekę biznesową od wykonania projektu technologicznego, przez odpowiedni dobór urządzeń, montaż, przeszkolenie pracowników i pieczę serwisową.

Naszą dumą są także nasze marki własne: ProfiChef, Forgast, Modermo i Canario Cafe ale na lekturę o nich zapraszamy na osobne podstrony im dedykowane.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół M&M Gastro

Sumiennie pracujemy na pozycję lidera w swojej branży. Pracownicy naszej firmy to osoby oddane swojej pracy, pełne pasji i energii. W każdej chwili pomocą służą nasi konsultanci, handlowcy oraz serwisanci. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą stawiającą na stały rozwój, a nasi pracownicy regularnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności na systematycznych szkoleniach, kursach i warsztatach. Ogrom pracy i sukces naszej firmy leży także po stronie ludzi, których „nie widać” z punktu widzenia Klienta. Dział administracji, dział marketingu, dział prawny i logistyka. Nasza wiedza, pełne zaangażowanie i doświadczenie to gwarancja fachowej pomocy w doborze najlepszych rozwiązań dla Państwa lokalu gastronomicznego. Skupiamy się na systematycznej rozbudowie sieci sprzedaży oraz świadczonych przez nas usług. Dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych możemy poszczycić się znakomitymi realizacjami zarówno w Polsce, jak i w krajach ościennych. Zdobywane doświadczenia z poprzednich lat przekształcamy w gotowe rozwiązania, dzięki temu stajemy się lepsi i my i Państwa przedsiębiorstwa.

Opieka biznesowa

Każdy z naszych Klientów posiada własnego opiekuna zarówno w sprawach handlowych, jak i w sprawach serwisowych. Prowadzimy rejestr zamówień i zapytań, nasi serwisanci skrupulatnie zapisują historię dokonywanych przeglądów i napraw. Każda rozmowa o Państwa potrzebach, każda Państwa sugestia czy życzenie zostaje odnotowane. Staramy się nie odmawiać, nie mówić że się nie da, nie spychać tematów na bok. Zawsze to co nowe jest trudne i nieznane, dlatego czasem potrzebujemy więcej czasu, aby znaleźć niekonwencjonalne rozwiązanie, ale zawsze je znajdziemy.

Co nas wyróżnia ?

 • Doświadczenie w branży od 2001 roku
 • Jesteśmy dystrybutorem, a także producentem
 • Działamy na terenie całego kraju
 • Najpopularniejszy sklep internetowy w Polsce
 • Wszystkie marki dostępne w jednym miejscu
 • Serwis urządzeń gastronomicznych
 • Własne powierzchnie magazynowe
 • Szeroka opieka biznesowa
 • Pomoc w uzyskiwaniu źródeł finansowania inwestycji
 • Możliwość wydłużenia gwarancji
 • Innowacyjne biuro projektowe
 • Własne powierzchnie magazynowe
 • Szeroka opieka biznesowa
 • Pomoc w uzyskiwaniu źródeł finansowania inwestycji
 • Możliwość wydłużenia gwarancji
 • Innowacyjne biuro projektowe

Poznaj nas bliżej

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się bardzo rozbudowanym działem handlowym. Wychodzimy z założenia, że każdy mail i telefon należy odebrać, a także szybko na niego odpowiedzieć. Dzięki zatrudnianiu dużej liczby specjalistów w dziale sprzedaży możemy być pewni, że świadczone przez nas usługi są nie tylko szybkie, ale i na wysokim poziomie.

DZIAŁ ECOMMERCE

Stale rosnąca ilość zamówień internetowych zainspirowała nas do stworzenia nowego działu w naszej firmie. Dział eCommerce obsługuje zamówienia napływające zarówno z naszego sklepu internetowego jak również z portali aukcyjnych czy porównywarek cen. Stale pozostajemy z Państwem w kontakcie telefonicznym i e-mailowym.

DZIAŁ INWESTYCJI

Z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z gastronomią od wielu lat funkcjonuje nasz Dział Inwestycji. Działem kieruje nasz wieloletni pracownik, znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Jego dział tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy z sukcesem koordynowali liczne projekty różnego typu lokali gastronomicznych na terenie całej Polski.

DZIAŁ SERWISU

To miejsce, które nieustannie dopracowujemy. Początkowo nasz dział serwisu tworzyła tylko jedna osoba, później dwie, a dziś już kilkanaście. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie naprawy profesjonalnych urządzeń gastronomicznych zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną na terenie całej Polski.

SALONY SPRZEDAŻY

Jako jedna z nielicznych firm w branży posiadamy salony sprzedaży w różnych miastach Polski, gdzie oprócz szerokiego asortymentu do Twojej dyspozycji czekają nasi specjaliści. Oprócz Katowic, gdzie znajduje się nasza siedziba nasze pozostałe salony dostępne są w Bielsku-Białej, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

BIURO PROJEKTOWE

Dział Projektowy M&M Gastro to zespół specjalistów z dziedziny gastronomii i technologii żywności, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Projekty technologiczne przygotowywane są w oparciu o indywidualną specyfikę lokalu, przy zachowaniu zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i normami HACCP.

Rzetelna firma

Uczestnikiem programu Rzetelna Firma jesteśmy już od 2010 roku, natomiast na Państwa zaufanie pracujemy od samego początku naszej działalności, stale podnosząc jakość i standard oferowanych pod marką M&M Gastro usług. Otrzymany dzięki temu Certyfikat Rzetelności jest potwierdzeniem naszego prestiżu i wiarygodności. Zapraszamy do odwiedzenia naszej wizytówki oraz cerfytikatu.

Nasze marki własne

Pomorskie Wielkopolskie Mazowieckie Podlaskie Podkarpackie Łódzkie Małopolskie Śląskie Dolnośląskie Świętokrzyskie Lubelskie Lubuskie Kujawsko-pomorskie Warmińsko-mazurskie Zachodniopomorskie Opolskie
Działamy na terenie całego kraju
pixel