Inwestycje

Dział Inwestycji

Projekty i wyposażenie

lokali gastronomicznych

Od początku swojej działalności otaczamy naszych klientów szeroką opieką biznesową. Otwarcie własnego lokalu gastronomicznego to spore wyzwanie - niezbędny jest projekt lokalu gastronomicznego, dobór odpowiedniego wyposażenia (meble, urządzenia, akcesoria) montaż oraz szkolenie personelu.

Projekty i wyposażenie lokali gastronomicznych

KNOW HOW

Właśnie z myślą o osobach zaczynających swoją przygodę z gastronomią od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje nasz Dział Inwestycji Gastronomicznych. Tworzy go zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie gastronomii, który kompleksowo, począwszy od projektu lokalu gastronomicznego a skończywszy na dostawie i montażu wszystkich urządzeń i sprzętu, wyposażą Twój lokal zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami w gastronomii.

538 451 231

inwestycje@mmgastro.pl

DOŚWIADCZENIE

Na swoim koncie mamy tysiące udanych realizacji, setki otwartych lokali (restauracje, kawiarnie, pizzerie, catering, hotele, bary, stołówki itp.) i dziesiątki ogromnych realizacji (jednostki wojskowe, szkoły, szpitale, centra handlowe itp.).

538 451 231

inwestycje@mmgastro.pl

KREATYWNOŚĆ

To co najbardziej lubimy w naszej branży to nieograniczone pola manewru. Każdy lokal gastronomiczny to dla nas nowa przygoda, nowy obszar i nowe wyzwania. Każdego dnia specjaliści naszego Działu Inwestycji wspierają innowacyjne pomyły naszych Klientów.

538 451 231

inwestycje@mmgastro.pl

WSPARCIE

Każdego dnia służymy Wam swoją radą i doświadczeniem. Każdego dnia wychodzimy naprzeciw rosnącym potrzebom rynku hotelarskiego i rynku gastronomicznego.

538 451 231

inwestycje@mmgastro.pl

Lat doświadczenia

22

Zrealizowanych lokali

1898

Obsługiwanych województw

16

Inwestycji zagranicznych

37

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.

pixel