Wyposażenie stołówek

( ilość produktów: 1657 )

Kompleksowe wyposażenie stołówek szkolnych, przedszkolnych i zakładowych obejmuje zarówno gastronomiczne urządzenia grzewcze i chłodnicze jak również meble ze stali nierdzewnej, sprzęt rozdrabniający, naczynia, zastawa stołowa, przybory kuchenne oraz zmywarki do naczyń i szkła.

Każda stołówka musi być wyposażona w kuchnie gazowe i/lub elektryczne, które w zależności od potrzeb mogą posiadać piekarnik. Ich uzupełnieniem są taborety gastronomiczne (elektryczne i gazowe) przeznaczone do gotowania w dużych garnkach, które trudno byłoby podnieść i zmieścić na kuchence. Przydatne mogą się również okazać obieraczki do ziemniaków, szatkownice do warzyw i krajalnice (do chleba, wędlin i sera).

Oczywiście produkty niezbędne do codziennego przygotowywania posiłków muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach, dlatego konieczne jest wyposażenie stołówki w szafy chłodnicze, szafy mroźnicze czy zamrażarki. Pamiętać należy także o odpowiednim porządku i higienie o które zadbasz wyposażając stołówkę we właściwy sprzęt i akcesoria do sprzątania oraz profesjonalne środki chemiczne.

pixel