Wyposażenie fast foodów

( ilość produktów: 767 )

Wyposażenie fast food'ów obejmuje bardzo szeroką gamę urządzeń, mebli oraz akcesoriów niezbędnych do właściwego funkcjonowanie lokalu. Wyposażając swój fast food należy zadbać o odpowiednie meble ze stali nierdzewnej (stoły robocze, zlewy, szafki, półki), urządzenia chłodnicze do ekspozycji i przechowywania produktów wykorzystywanych do przygotowywania serwowanych dań - stoły chłodnicze i/lub mroźnicze, nadstawki chłodnicze.

W zależności od rodzaju serwowanych potraw konieczne będzie wyposażenie sprzętu pozwalającego na ich przygotowanie. Profesjonalny fast food powinien posiadać frytownice gastronomiczne, gofrownice, naleśnikarki, rożna, opiekacze i salamandry. Nie można zapomnieć również o odpowiedniej higienie. W tym celu należy stosować właściwe środki chemiczne oraz akcesoria i sprzęt do sprzątania.

W przypadku jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiednich urządzeń i akcesoriów do fast food'ów skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz doradzić zakup sprzętu dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy również dostawę, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju.

pixel