Rational

( ilość produktów: 22 )

Rational (piec Rational)

Żaden z punktów gastronomicznych z prawdziwego zdarzenie nie obejdzie się bez pieca i tutaj doskonałym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w piec Rational.

Marka Rational jest na rynku od 1973 roku, tworzy wysokiej jakości produkty, których menu ma swoje odwzorowanie aż w 59 językach. Precyzja doboru poszczególnych części, rozwiązań technologicznych, a wszystko w zgodzie z potrzebami klientów.

Piec konwekcyjno parowy Rational

Piec konwekcyjno parowy Rational to urządzenie naszpikowane najnowszymi nowinkami technologicznymi, a wszystko to aby przygotowywać w krótkim czasie przepyszne potrawy lub ciasta. Dostępny jest w dwóch wersjach SCC z elektronicznym sterowaniem i panelem kontrolnym oraz CM z mniejszą ilością systemów elektronicznych i z pokrętłem. Wykonany ze stali nierdzewnej jest solidny, odporny na oddziaływanie wysokiej temperatury, łatwy w utrzymaniu czystości. Dynamiczna cyrkulacja powietrza oraz praca w niskich temperaturach sprawia, że urządzenia jest wydajne, a zarazem energooszczędne. Drzwi komory są szczelnie i nie oddają ciepła panującego wewnątrz urządzenia. Zarówno piece Rational SCC, jak i CM dostępne są w wersji elektrycznej oraz gazowej (zasilane na gaz ziemny). W zależności od modelu pojemność wynosi od 6xGN1/1 do 20xGN1/1.

Podczas obsługi istnieje możliwość wyboru spośród 6 trybów pracy oraz metody przyrządzania potraw, w tym pieczenie, gotowanie, smażenie, grillowanie oraz finishing (przyrządzanie talerzy bankietowych i pojemników). Dodatkowo piece mają automatyczną funkcję Cool Dawn, czyli chłodzenie za pomocą wtryskiwania wody.

Piece konwekcyjno parowe Rational — duży wybór

Wśród pieców Rational dostępne są modele na 6 pojemników oraz takie na aż 10 pojemników, co sprawia, że jednocześnie można przygotować wiele potraw, bez obawy o przenikanie się smaków. Piece te są profesjonalne i stanowią doskonałe, wysokiej jakości wyposażenie gastronomii. Ich systematyczne stosowanie ułatwia pracę personelowi punktu gastronomicznego i znacząco wpływa na przyspieszenie procesu obsługi gości. Im szybciej klient otrzyma wymarzone i smaczne danie, tym większe szanse, że powróci do Twojego lokalu po raz kolejny. Piece mają oryginalne nazwy Alpha, Delta i Omega.

Akcesoria Rational

Profesjonalne piece działające pełną parą w lokalach gastronomicznych wymagają zachowania należytej czystości i właśnie oto jest zadanie dla tabletek płuczących, tabletek myjących i tabletek pielęgnacyjnych. Zawarte w tabletach substancje aktywne czyszczą piec, silnie oddziałują na brud i kamień, a jednocześnie chronią i przedłużają jego żywotność. Piec jest czysty i błyszczący, gotowy do kolejnego użycia.

Blachy, ruszty do pieczenia oraz meble ze stali nierdzewnej Rational

Wśród produktów marki Rational wymienić trzeba również tace do pieczenia pizzy lub grillowania o wysokim przewodnictwie ciepła Trilax. Powłoka Trilax wspomaga przyrumienianie potrawy i doskonale sprawdza się w całym zakresie temperatur, aż do 300 st. C.

Praktycznym produktem są także podstawy do pieców o różnej wielkości i mieszczące inną liczbę tac.

Wszystko, co najlepsze od marki Rational

W naszym sklepie dostępne są różnorodne modele piecy i innych produktów marki Rational.

Poznaj szeroką gamę produktów marki Rational, jaka dostępna jest w naszym sklepie. Jeśli zdecydujesz się na zakup produktów marki u nas, masz pewność, że Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z prawem. Każdemu pojedynczemu produktowi marki Rational przypisana została cena netto i cena brutto, dlatego od razu wiesz jakie koszty poniesiesz w związku z zakupem.

Przejrzyj ofertę, a wyszukanie odpowiedniego produktu nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Zwróć uwagę, że niektóre produkty są gotowe do odbioru, a inne są wyłącznie na zamówienie, co dodatkowo wydłuża czas finalnego dotarcia produktu do Ciebie.


 

pixel