Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Vesta - Rewolucja w Świecie Pieców Konwekcyjno-Parowych na Polskim Rynku

2024-03-15
Vesta - Rewolucja w Świecie Pieców Konwekcyjno-Parowych na Polskim Rynku

W profesjonalnej gastronomii, wybór właściwego sprzętu kuchennego jest kluczem do sukcesu każdej restauracji kawiarni, czy cukierni. Piece konwekcyjne i konwekcyjno-parowe to jedne z najważniejszych urządzeń w lokalach gastronomicznych, dzięki którym można można wykonywać różne procesy obróbki termicznej, zachowując przy tym smak i jakość serwowanych potraw. Zapewniają one precyzję oraz powtarzalność w przygotowywaniu dań w każdym lokalu gastronomicznym. Vesta to włoski producent nowoczesnych pieców konwekcyjnych i konwekcyjno-parowych, którego charakteryzuje innowacyjność i wysoka jakość. Markę Vesta wyróżnia przede wszystkim połączenie zaawansowanych technologii z tradycyjnym włoskim rzemiosłem, tworząc produkty nie tylko innowacyjne, ale i niezwykle solidne.

Zróżnicowany Asortyment

Vesta oferuje szeroki zakres urządzeń, od kompaktowych pieców konwekcyjnych po duże piece konwekcyjno-parowe, co pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb każdej kuchni. Pieczenie, pieczenie z naparowaniem, gotowanie na parze, czy nawet kombinacja tych procesów - piece Vesta radzą sobie z tym wszystkim bez problemu. Najprostszym rozwiązaniem dla mniej wymagających użytkowników są piece ze sterowaniem manualnym, które zapewniają kontrolę nad najważniejszymi funkcjami takimi jak temperatura, czas pieczenia (timer) czy kontrola poziomu naparowania. Dla kucharzy i restauratorów bardziej wymagających, którzy przywiązują większą wagę do precyzji i powtarzalności w przygotowywaniu dań, idealnym rozwiązaniem będą piece z serii EVO ze sterowaniem elektronicznym, które poza kontrolą podstawowych parametrów, posiadają takie funkcje jak automatyczne czyszczenie, szybkie nagrzewanie, książka kucharska z własnymi przepisami, jednopunktowa sonda, funkcja DeltaT, kontrola prędkości wentylatorów oraz dostęp do sieci Wi-Fi. Seria EVO posiada jeszcze jedną innowacyjną funkcję, jaką jest bezpłatny dostęp do platformy w chmurze, dzięki której możliwe jest zarządzanie kilkoma piecami na jednym urządzeniu mobilnym. Dostęp do Chmury jest szczególnie pożądanym rozwiązaniem w przypadku restauratorów, którzy prowadzą kilka lokali, serwujących te same dania. System ten zapewnia możliwość dostosowania przepisów, ustawień pieców oraz zdalną diagnostykę w przypadku awarii.

 

Do cech wspólnych wszystkich pieców należy przede wszystkim wykonanie. Każdy piec wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Komora pieczenia każdego pieca wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304, co zapewnia wysoką wytrzymałość, dodatkowo zaokrąglone rogi ułatwiają utrzymanie pieców w czystości. We wnętrzu każdego pieca zamontowano oświetlenie, dzięki któremu możliwe jest wygodne podglądanie procesu pieczenia lub gotowania.

 

Jakość "Made in Italy"

 

Każdy produkt marki Vesta jest w pełni wyprodukowany we Włoszech, co gwarantuje najwyższą jakość i dbałość o każdy szczegół. Korzystając z sieci lokalnych dostawców, Vesta podkreśla swoje zaangażowanie w utrzymanie wysokich standardów oraz w promowanie włoskiego rzemiosła i innowacji. Marka Vesta posiada ponad stuletnią historię w dziedzinie obróbki stali nierdzewnej. Ponad 100 specjalistów codziennie korzysta z najbardziej zaawansowanych narzędzi w projektowaniu, produkcji i montażu produktów z rozwiązaniami dostosowanymi do przemysłu przyszłości 4.0. Celem firmy Vesta jest oferowanie solidnych i niezawodnych produktów nawet najbardziej wymagającym klientom oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami na całym świecie. Potwierdzeniem jakości i niezawodności może być także obecność marki Vesta w ponad 40 krajach świata.

Piece konwekcyjne i konwekcyjno-parowe Vesta charakteryzuje nie tylko innowacyjność i wysoka jakość, ale elastyczność w dostosowaniu do potrzeb użytkowników. Jako oficjalny partner firmy Vesta zbudowaliśmy na polskim rynku zróżnicowaną ofertę pieców, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie urządzenia do indywidualnych wymagań. W Naszym portfolio znaleźć można zarówno niewielkie piece przeznaczone do foodtrucków, sklepów, stacji benzynowych, kawiarni jak i typowe piece konwekcyjno-parowe, które świetnie sprawdzą się w dużych lokalach gastronomicznych. Naszym celem było także zbudowanie oferty bogatej w nowoczesne funkcje, dzięki którym użytkowanie pieców, może być jeszcze wygodniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą urządzeń marki VESTA.

Polecane

pixel