Blog

Jak Myć Kieliszki, Aby Były Krystalicznie Czyste.
Nieodzownym elementem nienagannie przygotowanego stołu są elegancko wypolerowane i wyczyszczone kieliszki. Klienci coraz większą uwagę zwracają nie tylko na jakość i smak serwowanych dań, ale także na sposób ich podania. Restauratorzy coraz częściej składają zapytania o rozmaite linie zastaw stołowych. Kieliszki nie mogą być już traktowane po macoszemu
Czytaj więcej
Zmiękczaj jak Pro.
Woda wodociągowa zazwyczaj nie nadaje się do zastosowania w profesjonalnej kuchni ponieważ powoduje osadzanie się kamienia.
W celu uzdatniania twardej wody kluczowy wydaje się dobór właściwego urządzenia.
Czytaj więcej
Co warto wiedzieć o termosach gastronomicznych?
Termosy transportowe są jednymi z najczęściej poszukiwanych produktów przez naszych klientów. Oczywiście zainteresowanie tego typu sprzętami wzrasta wraz ze spadkiem temperatur za oknem, ale absolutnie nie jest to tzw. produkt sezonowy. Termosy świetnie nadają się do utrzymywania temperatury zarówno gorących jak i ziemnych dań i napojów. W swojej ofercie posiadamy cały szereg różnego rodzaju termosów – od najmniejszych po naprawdę duże, te z kółkami i te do przenoszenia.
Czytaj więcej
Wsparcie dla Sektora HoReCa z KPO
KPO jest inicjatywą finansowaną ze środków Unii Europejskiej, mającą na celu odbudowę gospodarki po pandemii oraz zwiększenie jej odporności na przyszłe kryzysy. Zachęcamy przedsiębiorców z sektora HoReCa chcących pozyskać dofinansowanie w ramach KPO do współpracy z naszymi Działami Handlowym i Działem Inwestycji.
Czytaj więcej
Posiłek w szkole i w domu na lata 2024-2028.
Skorzystaj z z dotacji w ramach rządowego Programu Posiłek w szkole i w domu i uzyskaj wsparcie w wyborze odpowiedniego sprzętu. W ramach współpracy oferujemy pomoc w projektowaniu, wyborze asortymentu, montaż urządzeń oraz niezbędne szkolenia.
Czytaj więcej
Jak wybrać zmywarkę gastronomiczną?
Zmywarka gastronomiczna należy do kluczowych elementów wyposażenia lokalu gastronomicznego. Dzięki zastosowaniu zmywarek gastronomicznych do naczyń, można znacząco przyspieszyć pracę na zmywalni lub barze, podwyższając jednocześnie standardy mycia i wyparzania naczyń.
Czytaj więcej
pixel