Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Co warto wiedzieć o termosach gastronomicznych?

Termosy transportowe są jednymi z najczęściej poszukiwanych produktów przez naszych klientów. Oczywiście zainteresowanie tego typu sprzętami wzrasta wraz ze spadkiem temperatur za oknem, ale absolutnie nie jest to tzw. produkt sezonowy. Termosy świetnie nadają się do utrzymywania temperatury zarówno gorących jak i ziemnych dań i napojów. W swojej ofercie posiadamy cały szereg różnego rodzaju termosów – od najmniejszych po naprawdę duże, te z kółkami i te do przenoszenia.

Czytaj więcej
Wsparcie dla Sektoru HoReCa z KPO
KPO jest inicjatywą finansowaną ze środków Unii Europejskiej, mającą na celu odbudowę gospodarki po pandemii oraz zwiększenie jej odporności na przyszłe kryzysy. Zachęcamy przedsiębiorców z sektora HoReCa chcących pozyskać dofinansowanie w ramach KPO do współpracy z naszymi Działami Handlowym i Działem Inwestycji.
Czytaj więcej
Złoty Laur Klienta 2024

Jest nam niezmiernie miło poinformować o zdobyciu wyjątkowego wyróżnienia w ogólnopolskim plebiscycie „Złoty Laur Klienta 2024”. Złoty Laur został przyznany firmie M&M Gastro oraz markom Forgast, Modermo, ProfiChef i Canario Cafe. Dziękujemy za uznanie!

Czytaj więcej
Posiłek w szkole i w domu na lata 2024-2028.
Skorzystaj z z dotacji w ramach rządowego Programu Posiłek w szkole i w domu i uzyskaj wsparcie w wyborze odpowiedniego sprzętu. W ramach współpracy oferujemy pomoc w projektowaniu, wyborze asortymentu, montaż urządzeń oraz niezbędne szkolenia.
Czytaj więcej
Jak wybrać zmywarkę gastronomiczną?
Zmywarka gastronomiczna należy do kluczowych elementów wyposażenia lokalu gastronomicznego. Dzięki zastosowaniu zmywarek gastronomicznych do naczyń, można znacząco przyspieszyć pracę na zmywalni lub barze, podwyższając jednocześnie standardy mycia i wyparzania naczyń.
Czytaj więcej
Pojemniki GN - nieodłączny element każdej profesjonalnej kuchni!

Pojemniki GN to nieodłączny element profesjonalnej kuchni, bez którego nie obejdzie się żadna profesjonalna kuchnia. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co oznacza skrót GN? Skrót ten oznacza: "Gastro Norm" - system standardów używany w gastronomii do określenia rozmiarów naczyń i sprzętu. Ale co jeszcze powinniśmy wiedzieć o pojemnikach GN?

Czytaj więcej
Odkrycie roku 2023
Jest nam niezmiernie miło poinformować o zdobyciu wyjątkowego wyróżnienia w ogólnopolskim plebiscycie "Laur Konsumenta 2023". Jest ono dla nas szczególnie ważne, ponieważ przyznawane jest przez samych Konsumentów. Dziękujemy za uznanie!
Czytaj więcej
pixel