Unox

( ilość produktów: 225 )

Unox

Unox Ovens Planet to włoska marka, zajmująca się projektowaniem oraz produkcją pieców i piekarników. Powstała w 1990 roku. W jej ofercie znajdują się piece konwekcyjne, piece konwekcyjno parowe, akcesoria do pieczenia oraz środki do utrzymania czystości w piekarnikach. Zarówno urządzenia, jak i akcesoria i środki czystości marki sprawdzą się Twojej domowej kuchni, ale także w tej profesjonalnej, w restauracji, stołówce czy firmie cateringowej.
 
Przy projektowaniu piecy marka wykorzystała najnowszą technologię, a mianowicie Air MaxiTM, gwarantującą równomierną dyfuzję powietrza za pomocą wielu wentylatorów. Wszystko to ma wpływ na równomierne opiekanie potrawy lub wyrastanie ciasta. Nic dziwnego, że tak precyzyjnie działające piece są na rynku pożądanymi, często wybieranymi produktami przez wielu klientów, nie tylko w Polsce i we Włoszech, ale także w pozostałych europejskich krajach i na świecie.
 
Firma Unox ciągle udoskonala swoje produkty, tak aby spełniały oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.
 

Akcesoria do pieczenia — blachy i ruszty Unox

Pieczenie ciast, ciasteczek, mięsa, warzyw w piekarniku nie byłoby możliwe, gdyby nie solidne wykonane, wysokiej jakości blachy i ruszty marki Unox. Dostępne są one w różnych wymiarach, które dopasowane są do konkretnego urządzenia, w tym pieca konwekcyjnego, pieca konwekcyjno parowego, piekarnika klasycznego lub grilla. Blachy są aluminiowe, a ruszty chromowane, dzięki temu są odpornego na oddziaływanie wysokich temperatur.
 

Środki Unox do utrzymania czystości piekarników

Usunięcie przypalonych resztek jedzenia oraz tłustych zabrudzeń z piekarnika nie jest łatwym zadaniem. W takim przypadku warto sięgać po płyny do mycia i nabłyszczania pieców marki Unox, mające najwyższą jakość. Ich skład jest sprawdzony i skuteczny w działaniu. Wybierając płyny w naszej ofercie, należy zwrócić uwagę na ich przeznaczenie. Podział jest następujący na środki do piecy bez systemu myjącego lub z systemem myjącym. Pamiętaj, że w naszym sklepie zamawiasz przy jednym zakupie od razu 10 sztuk preparatu czyszczącego o wybranej przez Ciebie pojemności, a nie jedną sztukę.
 

Urządzenia grzewcze — piece konwekcyjno parowe Unox, piece konwekcyjne i piekarniki

Piece Unox, w tym piec konwekcyjny, piec konwekcyjno-parowy umożliwiają pieczenie różnych typów potraw zarówno tych z mięsa lub warzyw, pieczenie ciast, jak i ciasteczek, a także gotowanie potraw z wykorzystaniem opcji pary. Szybko po załączeniu osiągają wyznaczoną temperaturę, co zdecydowanie skraca czas oczekiwania na wstawienie do nich potrawy. Opiekają równomiernie. Co więcej, co ma też niebagatelne znaczenie, mają one nowoczesny design, doskonale wpisujący się w obecnie obowiązujące trendy w wykańczaniu i urządzaniu wnętrz. Zaletą pieców Unox jest ich prosta obsługa, a wszystkie funkcje są widoczne na panelu.
 

Sprzęt i akcesoria Unox — duży wybór

Sprawdź jakie produkty marki Unox są dostępne w naszych nowościach oraz promocjach, w przypadku tych ostatnich będzie istniała możliwość zakupu w bardzo okazyjnej cenie.
 
W ofercie naszego sklepu znaleźć można szeroką gamę sprzętu włoskiej marki. Nie brakuje wielu modeli piecy konwekcyjnych oraz konwekcyjno parowych, a także drobnych akcesoriów, bez których pieczenie nie jest możliwe. Marka od ponad 30 lat dostarcza dopracowane rozwiązania do profesjonalnych kuchni. Ceniona jest za innowacyjność, dbałość o produkty, ekologiczną produkcję i oszczędność energii w produkowanych przez nią urządzeniach.
 
Produkty Unox projektowane są tak, by umożliwiać maksymalną oszczędność czasu, energii i cennej przestrzeni. Firma stawia na wydajność i wygodę użytkowania przy zachowaniu gwarancji powtarzalności rezultatów i wszechstronności sprzętu.
 
Wykorzystanie najwyższej klasy materiałów jak stal nierdzewna, aluminium, teflon czy silikon pozwala na osiągnięcie doskonałych walorów użytkowych każdego produktu. Ich wszechstronność sprawia zaś, że sprawdzą się perfekcyjnie w każdej profesjonalnej kuchni.
 
Jeśli chcesz uzyskać informacje o produktach marki Unox, skontaktuj się z nami. My odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i doradzimy, jaki sprzęt marki Unox będzie najlepszym rozwiązaniem, doskonale dobranym do zadeklarowanych przez Ciebie potrzeb.
 
Nasz sklep, strona, czyli nasza firma to autoryzowany dealer urządzeń marki Unox. Nasze oferty produktów Unox zadowolą nawet najbardziej wybrednego klienta.
pixel