Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Złoty Laur Klienta 2024

2024-02-22
Złoty Laur Klienta 2024

Jest nam niezmiernie miło poinformować o zdobyciu wyjątkowego wyróżnienia w ogólnopolskim plebiscycie „Złoty Laur Klienta 2024”. Jest ono dla Nas szczególnie ważne, gdyż przyznawane jest na podstawie głosów Konsumentów. Złoty Laur utwierdza Nas w przekonaniu, że nasza ciężka praca włożona w kreowanie i rozwijanie niezawodnych i sprawdzonych marek Forgast, Modermo, Profichef i Canario Cafe jest doceniana przez naszych Klientów w całej Polsce.

Tegoroczne wyróżnienie jest dla Nas niezwykłą niespodzianką, ze względu na fakt, że w zeszłym roku otrzymaliśmy Laur Konsumenta w dziedzinie Odkrycie Roku 2023. Tak prestiżowe wyróżnienia, jakimi są Odkrycie Roku i Laur Konsumenta, utwierdzają Nas w przekonaniu, że pasja w życiu jest najważniejsza i należy się nią dzielić ze wszystkimi.

Laur Klienta/Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 20. lat plebiscytu powszechnej popularności produktów i usług. Co roku Co roku, zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, przynosi producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. Wyniki głosowania niezależnie definiują pozycję marki i pozwalają ich właścicielom na biznesowe samopoznanie, a tym samym dają podstawę do budowania przewagi nad konkurencją. O kolejności miejsc, w każdej kategorii produktowej, decyduje liczba głosów oddanych przez Konsumentów/Klientów na poszczególne produkty/usługi znajdujące się na liście poddanej głosowaniu.

 

Dziękujemy za to szczególne wyróżnienie!

 

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024
pixel