Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ma-Ga

( ilość produktów: 52 )

Ma-Ga

Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych Ma-Ga są spółką kapitałową prawa handlowego z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedsiębiorstwo ma ponad 60-letnią tradycję, podlegało wielokrotnym reorganizacjom, aż przyjęło obecną formę. Jego początki sięgają 1956 roku. Ważnym wydarzeniem dla firmy był czas prywatyzacji, w roku 1992 roku, od wtedy funkcjonowała ona już jako przedsiębiorstwo państwowe. Do ważniejszych przeobrażeń tego okresu należy wyznaczenie firmie jej zakresu działań, czyli produkcji maszyn, urządzeń gastronomicznych i urządzeń handlowych. Od lat 80. XX wieku marka czerpie z różnorodnej myśli technologicznej, nawiązuje współpracę z firmami z Anglii i Stanów Zjednoczonych. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne w Bydgoszczy i Grudziądzu. Od czasu prywatyzacji w firmie zaszło wiele zmian, co sprawiło, że marka Ma-Ga jest uważana za solidną i rozpoznawalną na rynku.

Bydgoskie zakłady maszyn gastronomicznych Ma-Ga - poznaj ich produkty

Maszyny Ma-Ga, czyli urządzenia gastronomiczne, mają duże zastosowanie w przetwórstwie żywności, w tym do mielenia mięsa czy krojeniu warzyw. Sprawdzą się w małej i dużej gastronomii, cateringu, sklepach mięsnych, supermarketach, hotelach, restauracjach, barach, stołówkach, a nawet w przygotowywaniu produktów do sprzedaży w food truckach.

Wśród produktów marki są te przeznaczone do krojenia, siekanie i mielenia. Krajalnice można podzielić na krajalnice do sera i krajalnice do wędlin. Krajalnice składają się z noża, pokrywy noża i płyty oporowej. Umożliwiają regulację grubości plasterków. Urządzenia łatwo się czyści i wykonane są z wysokiej jakości materiałów, mogących mieć kontakt z żywnością.

Szatkownice do warzyw pozwalają w szybkim czasie na przygotowanie warzyw do zupy, różnych innych potraw i surówek. Mogą ciąć na kawałki o różnych kształtach i wielkościach. Są solidne i mogą pracować ciągle nawet przez kilkadziesiąt minut.

Wilki do mięsa to urządzenia rozdrabniające zarówno mięso surowe, jak i gotowane. Większość elementów tych maszynek jest wykonana z odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej, co zdecydowanie zwiększa żywotność urządzenia.

Ma-Ga duży wybór maszyn gastronomicznych i urządzeń handlowych

W naszym sklepie dostępne są następujące urządzenia marki Maga, w tym krajalnice do sera o różnej średnicy noża, krajalnice do wędlin, ponadto wymienne noże stalowe lub teflonowe do krajalnic. Nie brakuje również szatkownic do warzyw i wymiennych tarcz do szatkownic. Polecamy także maszynki do rozbijania mięsa, piły do cięcia kości oraz wilki do mięsa, czyli maszynki do mielenia mięsa.

Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych Ma-Ga to rodzima marka, która jest rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Wszystkie produkty marki Ma-Ga są wysokiej jakości i posłużą przez lata. Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do jej produktów, skontaktuj się z nami. Szukaj okazji cenowych w naszych promocjach oraz produktów marki w naszych nowościach.

W naszym sklepie znajdziesz kategorie, w których są produkty marki Ma- Ga, a są to Akcesoria do krajalnic, Krajalnice do sera, Krajalnice do wędlin, Maszynki do rozbijania mięsa, Piły do cięcia kości, Szatkownice do warzyw, Tarcze do szatkownicy i Wilki do mięsa. Przejrzyj je.
 

pixel