Serwis - Forgast

<< Powrót

Forgast

Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych marki Forgast. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej co znacznie pomaga nam w szybszym i trafniejszym rozpoznaniu przyczyn awarii i uszkodzeń. Doskonale wiemy jak ważna jest szybka reakcja i skuteczna naprawa sprzętu, który podczas codziennej pracy w gastronomii poddawany jest często bardzo dużemu obciążaniu i jest niezbędny do prawidłowej i ciągłej pracy lokalu.

Abonamenty serwisowe

Oprócz ogólnopolskiego serwisu urządzeń Forgast oferujemy również specjalne abonamenty serwisowe polegające na stałych i regularnych wizytach naszych serwisantów oraz cyklicznym dostarczaniu środków chemicznych (myjących i pielęgnujących) pozwalających na zmniejszenie ryzyka powstawania najczęstszych usterek urządzeń gastronomicznych wynikających bardo często z niedbalstwa lub wręcz niewłaściwego użytkowania. W zależności od wybranego abonamentu serwisowego dostępnych jest aż 12 przeglądów w ciągu roku wraz z 12 pakietami chemii. Tego typu rozwiązanie zapewnia nie tylko regularne przeglądy serwisowe urządzeń gastronomicznych, ale także systematyczne czyszczenie i odkamienianie, pielęgnację i konserwację sprzętu.%

Zalety naszego serwisu

W ramach oferowanych abonamentów serwisowych świadczymy zarówno serwis urządzeń Forgast, jak również wszystkich pozostałych dostępnych na rynku producentów urządzeń gastronomicznych. Zapewniamy dojazd do klienta w ciągu 24h, krótki czas naprawy, obniżone koszty serwisu (stała, niska stawka za regularny serwis), błyskawiczny dostęp do części zamiennych, szybką pomoc w kryzysowych sytuacjach, bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami, indywidualnie prowadzoną historię serwisową sprzętu gastronomicznego.

Serwis i części zamienne

Serwis oraz części zamienne dostępne są do wszelkiego rodzaju urządzeń marki Forgast tj. zmywarki gastronomiczne, piece konwekcyjne, krajalnice do wędlin, kotleciarki, szatkownice do warzyw, wilki do mięsa, noże do kebaba, miksery spiralne i planetarne, bemary, frytownice, gofrownice, płyty grillowe, naleśnikarki, opiekacze, tostery, urządzenia do hot-dogów oraz szeroką gamę urządzeń chłodniczych firmy Forgast (tj. stoły chłodnicze i mroźnicze, szafy chłodnicze i mroźnicze, nadstawki chłodnicze, chłodziarki, lady sałatkowe). Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie całej Polski.

Serwis na terenie całej Polski

Posiadamy główne bazy serwisowe we wszystkich największych miastach na terenie całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie usunąć zgłoszoną awarię. Znajdziesz nas miedzy innymi w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Lublin, Łódź, Mieszkowice, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zawadzkie. Takie rozmieszczenie poszczególnych baz serwisowych pozwala na reagowanie na każde zgłoszenie w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia awarii.

Pomorskie Wielkopolskie Mazowieckie Podlaskie Podkarpackie Łódzkie Małopolskie Śląskie Dolnośląskie Świętokrzyskie Lubelskie Lubuskie Kujawsko-pomorskie Warmińsko-mazurskie Zachodniopomorskie Opolskie
Działamy na terenie całego kraju

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.

pixel