Serwis - Egaz

<< Powrót

Egaz

Oferujemy profesjonalny serwis sprzętu i urządzeń gastronomicznych marki Egaz. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej co znacznie pomaga nam w szybszym i trafniejszym rozpoznaniu przyczyn awarii i uszkodzeń. Doskonale wiemy jak ważna jest szybka reakcja i skuteczna naprawa sprzętu, który podczas codziennej pracy w gastronomii poddawany jest często bardzo dużemu obciążaniu i jest niezbędny do prawidłowej i ciągłej pracy lokalu.

Abonamenty serwisowe

Oprócz ogólnopolskiego serwisu urządzeń Egaz oferujemy również specjalne abonamenty serwisowe polegające na stałych i regularnych wizytach naszych serwisantów oraz cyklicznym dostarczaniu środków chemicznych (myjących i pielęgnujących) pozwalających na zmniejszenie ryzyka powstawania najczęstszych usterek urządzeń gastronomicznych wynikających bardo często z niedbalstwa lub wręcz niewłaściwego użytkowania. W zależności od wybranego abonamentu serwisowego dostępnych jest aż 12 przeglądów w ciągu roku wraz z 12 pakietami chemii. Tego typu rozwiązanie zapewnia nie tylko regularne przeglądy serwisowe urządzeń gastronomicznych, ale także systematyczne czyszczenie i odkamienianie, pielęgnację i konserwację sprzętu.%

Zalety naszego serwisu

W ramach oferowanych abonamentów serwisowych świadczymy zarówno serwis urządzeń Egaz, jak również wszystkich pozostałych dostępnych na rynku producentów urządzeń gastronomicznych. Zapewniamy dojazd do klienta w ciągu 24h, krótki czas naprawy, obniżone koszty serwisu (stała, niska stawka za regularny serwis), błyskawiczny dostęp do części zamiennych, szybką pomoc w kryzysowych sytuacjach, bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami, indywidualnie prowadzoną historię serwisową sprzętu gastronomicznego.

Serwis i części zamienne

Serwis oraz części zamienne dostępne są do wszelkiego rodzaju urządzeń marki Egaz tj. bemary (jezdne, stołowe, wolnostojące), kuchnie i taborety gastronomiczne (gazowe i elektryczne), patelnie elektryczne i gazowe, piekarniki, wyparzacze do naczyń oraz wiele innych urządzeń do gastronomii firmy Egaz. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie całej Polski.

Serwis na terenie całej Polski

Posiadamy główne bazy serwisowe we wszystkich największych miastach na terenie całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie usunąć zgłoszoną awarię. Znajdziesz nas miedzy innymi w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Lublin, Łódź, Mieszkowice, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zawadzkie. Takie rozmieszczenie poszczególnych baz serwisowych pozwala na reagowanie na każde zgłoszenie w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia awarii.

Pomorskie Wielkopolskie Mazowieckie Podlaskie Podkarpackie Łódzkie Małopolskie Śląskie Dolnośląskie Świętokrzyskie Lubelskie Lubuskie Kujawsko-pomorskie Warmińsko-mazurskie Zachodniopomorskie Opolskie
Działamy na terenie całego kraju

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.

pixel