Inwestycja - Restauracja samoobsługowa

<< Powrót

Restauracja samoobsługowa

W ostatnich latach cieszące się niesłabnącą popularnością restauracje samoobsługowe przyciągają rzesze klientów ciepłymi, zwykle domowymi posiłkami w atrakcyjnych cenach. Samoobsługowy lunchbar z ciągiem wydawczym wypełnionym ciepłymi potrawami + chłodnymi surówkami. Miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie od dań wegańskich, przez wegetariańskie po mięsne. Od lekkich sałatek po ziemniaki, kluski i frytki.

Restauracje samoobsługowe serwują dużą ilość żywności dostępnej od ręki, bez oczekiwania. Dodatkowym atutem jest to, że Klient płaci za ilość jaką sobie nałoży na talerz. Różnorodność menu sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Decydując się na otwarcie własnego lokalu zadbaj o niezbędne a zarazem właściwe wyposażenie restauracji samoobsługowej. Do wyboru jest ogromna ilość urządzeń gastronomicznych oraz różnego rodzaju akcesoria i dodatki stosowane w gastronomii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dlatego bardzo chętnie pomożemy na każdym etapie realizacji inwestycji. Do Twojej dyspozycji oddajemy przeszklonych i doświadczonych pracowników z Działu Handlowego oraz z Działu Inwestycji.

Planujesz otworzyć nowy lokal?

Jeśli jednak dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z gastronomią skontaktuj się z naszym Działem Inwestycji Gastronomicznych.

Chcesz doposażyć swój lokal?

Sprawdź dostępne kategorie urządzeń gastronomicznych lub zadzwoń do nas. Możesz również Możesz również wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

Lat doświadczenia

22

Zrealizowanych lokali

1898

Obsługiwanych województw

16

Inwestycji zagranicznych

37

pixel