Winterhalter

( ilość produktów: 24 )
Profesjonalne zmywarki gastronomiczne firmy Winterhalter to przede wszystkim najwyższa jakość i niezawodność. Innowacyjne rozwiązania technologiczne zapewniają nie tylko doskonałe rezultaty zmywania wszelkiego rodzaju naczyń, szkła i sztućców stosowanych w gastronomii, ale również sprawiają, że zmywarka Winterhalter posiada prostą i intuicyjną obsługę a przy tym jest przyjazna dla środowiska naturalnego.
 
Firma Winterhalter od początku swojego powstania w 1947 roku w Niemczech główny nacisk kładzie na udoskonalanie procesu zmywania poprzez badania i innowacyjne rozwiązania, które uwzględniają również wymagania oraz oczekiwania użytkowników na całym świecie.
 
O tym, że zmywarki Winterhalter zapewniają doskonałe mycie przekonały się tysiące klientów, którzy obecnie nie wyobrażają sobie stosowania innych urządzeń w swoich lokalach gastronomicznych.
 
Oferta Winterhalter obejmuje następujące grupy zmywarek:
- podblatowe (seria UC) – do wyboru modele: UC-S, UC-M, UC-L, UC-XL
- kapturowe (seria PT), gdzie do wyboru są następujące modele: PT-M, PT-L oraz PT-XL
- do garnków i przyrządów kuchennych (seria UF) – do wyboru modele: UF-M, UF-L, UF-XL
- z transportem taśmowym i koszowym (seria MTF, MTR, CTR), które zapewniają najwyższą wydajność dlatego przeznaczone są dla najbardziej wymagających klientów
 
Winterhalter to nie tylko doskonałe zmywarki, ale także niezwykle wydajne i skuteczne środki chemiczne do mycia i nabłyszczania, które dają gwarancję czystych i lśniących naczyń. Chemia Winterhalter spełnia najnowsze standardy a także poddawana jest regularnym, niezależnym badaniom i testom co daje gwarancję, że wszystkie produkty są bezpieczne zarówno dla pracowników jak i środowiska naturalnego.
pixel