Stalgast

( ilość produktów: 15 )

Aby znaleźć produkt, którym jesteś zainteresowany skorzystaj z wyszukiwarki (wpisując kod produktu) lub mapy kategorii dostępnej poniżej. Zachęcamy również do kontaktu z naszym działem handlowym, który z pewnością pomoże Ci w wyborze, zaproponuje najlepsze rozwiązania i najniższą na rynku cenę.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo pełny asortyment urządzeń gastronomicznych i akcesoriów do gastronomii marki STALGAST. Wszystkie urządzenia są objęte gwarancją i dostępne są w obniżonych cenach. W bogatej ofercie Stalgastu m.in.: garnki, zastawa stołowa, naczynia gastronomiczne i przybory kuchenne, termosy, warniki, zmywarki, środki utrzymania czystości i meble ze stali nierdzewnej. Rozbudowana oferta urządzeń grzewczych, rozdrabniających, chłodniczych i pakujących, w tym piece konwekcyjno-parowe UNOX. Świadczymy również profesjonalny serwis urządzeń Stalgast oraz serwis pieców Unox.

Jesteś zainteresowany produktami z katalogu Stalgast, a nie znalazłeś go w naszym sklepie internetowym? Napisz bądź zadzwoń. Stale pracujemy nad naszym sklepem, ale wciąż nie wszystkie produkty są wprowadzone. Jednak na pewno posiadamy w ofercie produkt, którego szukasz.

pixel