Liss

( ilość produktów: 9 )

LISS to wiodący producent nabojów do bitej śmietany, sosów, musów i wody sodowej na świecie. Jako jeden z trzech, mających największe doświadczenie producentów europejskich istnieje na rynku już od ponad 50 lat. Celem firmy są działania zapewniające wytworzenie jak najlepszej jakość produktu przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

Zaawansowany proces produkcji zapewnia po za pełnym bezpieczeństwem eksploatacji nabojów, pełną zgodność z normami HACCP. Gaz zawarty w jednorazowych nabojach traktowany jako dodatek do żywności wytwarzany jest zgodnie z normami ISO9001, ISO14001, oraz NSF. Stanowi to gwarancję powtarzalności gotowego produktu i zapewnia jego najwyższe walory kulinarne.

Dzięki materiałom użytym zarówno do produkcji nabojów jak i ich opakowań oraz szczególnym procesom produkcyjnym, marka LISS jest gwarantem nowoczesnego podejścia do zasobów środowiska naturalnego, redukcji zanieczyszczeń, zużycia energii oraz wyjątkowej dbałość o właściwą gospodarkę odpadami.

Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ) jakością i efektywnością środowiskową marki LISS, zapewnia każdemu użytkownikowi satysfakcję i niezawodność w warunkach profesjonalnego i domowego użycia nabojów. 

pixel