Frucosol

( ilość produktów: 5 )
Frucosol to hiszpańska firma produkująca od 1991 roku profesjonalne wyciskarki do cytrusów. Aktualnie urządzenia tej marki można spotkać w lokalach gastronomicznych na całym świecie. Zasługą tego jest produkcja oparta na wieloletnim doświadczeniu, wykorzystywaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz stosowaniu wysokiej jakości materiałów do ich produkcji.
 
Wśród najpopularniejszych sokowirówek automatycznych do pomarańczy wymienić należy model Frucosol F50, który posiada wydajność do 25 owoców na minutę dzięki czemu szybko i wygodnie przygotujemy duże ilości świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego bez posmaku skórki pomarańczowej. 
 
Polecając produkty marki Frucosol nie można zapomnieć o wyciskarkach automatycznych tj. F50A, F50C, F50AC oraz półautomatycznej wyciskarce FCompact, która doskonale sprawdzi się w lokalach z mniejszym zapotrzebowaniem na sok.
 
Dla najbardziej wymagających klientów Frucosol oferuje urządzenia samoobsługowe (SelfService oraz Freezer) a także przemysłową wyciskarkę do cytrusów F150 o wydajności do 180 owoców/minutę.
pixel