Cebea

( ilość produktów: 7 )
Urządzenia chłodnicze Cebea cechują bardzo dobre parametry techniczne oraz trwałość, dzięki czemu doskonale sprawdzają się zarówno w lokalach gastronomicznych jak również sklepach mięsno-wędliniarskich , nabiałowych czy cukierniach i kawiarniach.
 
Cebea to polski producent, który posiada ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń chłodniczych przeznaczonych do przechowywania i sprzedaży produktów spożywczych (wędlin, nabiału, warzyw, napojów, artykułów cukierniczych i mrożonek).
 
Wśród bogatej oferty urządzeń chłodniczych Cebea wymienić należy m.in.: szafy chłodnicze i mroźnicze, lady chłodnicze, witryny cukiernicze, witryny sałatkowe, regały chłodnicze, dystrybutory do lodów. Duży wybór modeli, wymiarów oraz kolorów pozwala dopasować urządzenia do każdego sklepu czy lokalu gastronomicznego.
 
Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty polskich urządzeń chłodniczych marki Cebea. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym, którego pracownicy postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości oraz doradzić wybór odpowiedniego sprzętu.
pixel