Ambition

( ilość produktów: 242 )

Nasz sklep internetowy oferuje Państwo zastawę stołową i sztućce marki AMBITION, które przeznaczone są do różnego rodzaju lokali gastronomicznych. Wśród najpopularniejszych produktów wymienić należy porcelanę Desire, Impress, Simple, Kubiko i Fala.

W zależności od linii zastawa obejmuje takie elementy jak talerz płytki, talerz głęboki, filiżanka, kubek, spodek, bulionówka, dzbanek, waza, mlecznik, naczynie na ocet/sos, sosjerka, cukiernica, solniczka, pieprzniczka, pojemnik na saszetki z cukrem, podstawka pod jajko, półmisek, naczynie na przystawki, miseczka, salaterka. W przypadku sztućców Ambition wymienić należy linię PRATO (łyżeczki do kawy i herbaty, widelczyki do ciasta, łyżeczki do cukru, noże do masła, łyżeczki deserowe, noże stołowe, łyżki stołowe, widelce, łyżki i widelce do sałaty, łopatki do tortu, nalewaki do sosu oraz chochle do zupy.

Jeśli nie znalazłeś elementu zastawy gastronomicznej, którym jesteś zainteresowany skontaktuj się z naszymi specjalistami w dziale sprzedaży. Nasi konsultanci to doświadczeni w branży wyposażenia gastronomii specjaliści - doradzą w wyborze, zaproponują najlepsze rozwiązania i najniższą cenę na rynku.

pixel