Bezpłatne prezentacje zastawy stołowej i sprzęty gastronomicznego

⤴ ukryj

  • profichef
  • modermo
  • bartscher
  • hendi
  • dora
  • santos
  • roller-grill
  • fimar
  • waring-commercial
  • potis

Bezpłatne prezentacje

 

M&M GASTRO - Bezpłatne prezentacje porcelany i urządzeń

 

 

Planujesz wyposażyć lub doposażyć swój lokal, ale nie wiesz jakie produkty wybrać? Chętnie pomożemy!


Oprócz profesjonalnego doradztwa w wyborze wyposażenia gastronomicznego oferujemy bezpłatne i niezobowiązujące prezentacje wybranych produktów bezpośrednio u Ciebie. 

 

Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas jakie produkty Cię interesują a my postaramy się w miarę możliwości sprostać Twoim oczekiwaniom. Możesz również, przeglądając nasz sklep internetowy, wyszukiwać specjalnego oznaczenia graficznego "Bezpłatna prezentacja" umieszczanego przy produktach przeznaczonych do prezentacji. 

 

 

Oczywiście, mimo naszych starań, może się okazać, że jakiś produkt został przez nas pominięty lub wycofany z prezentacji dlatego prosimy o informację o produktach, które miałyby się znaleźć w trakcie prezentacji dla Ciebie. Po zweryfikowaniu poinformujemy Cię o jakie ostatecznie produkty będziemy mogli zaprezentować na żywo w Twojej siedzibie.

 

Wśród wielu produktów dostępnych w ramach prezentacji znajdują się zarówno urządzenia gastronomiczne jak również szeroki wybór zastawy stołowej do gastronomii. Najbardziej popularną a zarazem sprawdzoną i wytrzymałą porcelany przedstawiamy poniżej.

 

 AMBITION - porcelana gastronomicza CHURCHILL - porcelana gastronomiczna
♦ Desire
♦ Impress
♦ Simple

♦ Buckingham
♦ Contempo

♦ Simplicity
♦ Spyro
♦ Craft
♦ Bianco
♦ Crema
♦ Laguna
♦ Ashen
♦ Sand
♦ Stone
♦ Coal
♦ Prime

 

 

Oprócz zastawy stołowej  możliwa jest prezentacja różnego rodzaju urządzeń gastronomicznych. Wśród najczęściej prezentowanych znajdują się piece konwekcyjno-parowe RETIGO i UNOX oraz urządzenia ROBOT-COUPE (m.in. szatkownice, roboty wielofunkcyjne, kutry, blixery, malaksery, sokowirówki).

 

Spotkanie to unikalna szansa na zaobserwowanie na żywo pracy danego urządzenia, ocenienie jego wydajności oraz praktycznego zastosowania w Twojej firmie. Bezpośredni kontakt ze sprzętem przed jego zakupem pozwala zmniejszyć ryzyko nieudanego zakupu.

 

Korzystając z naszej oferty nie ponosisz żadnych kosztów, wizyta przedstawiciela M&M Gastro jest całkowicie bezpłatna i nie wiąże się z jakimikolwiek zobowiązaniami z Twojej strony. 

 

 

 

 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

 

       

327 508 151

728 532 174

      

sklep@mmgastro.pl

 

Google+
0
Top

Sales Manago chat
-
SM chat ikona