Inwestycja - Restauracja

<< Powrót

Restauracja

Restauracja to królowa matka wśród lokali gastronomicznych. O wielkościach restauracji i wyposażeniu do poszczególnych lokali moglibyśmy rozmawiać godzinami.

Każdy z naszych specjalistów w dziale handlowym i w dziale inwestycji ma na swoim koncie dziesiątki (ci bardziej doświadczeni setki) wyposażonych od zera nowych lokali gastronomicznych - zwłaszcza punktów restauracyjnych. Co składa się na wyposażenie restauracji? Wszystko zależy przede wszystkim od wielkości lokalu dlatego należy zacząć od wspólnej rozmowy po której przygotowany zostaje wstępny projekt restauracji. Na tym etapie określane zostają urządzenia, sprzęt oraz niezbędne wyposażenie dopasowane zarówno do wielkości poszczególnych pomieszczeń jak również specyfiki lokalu oraz liczby gości obsługiwanych każdego dnia.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i umówienie niezobowiązującego spotkania, na którym omówimy szczegóły.

Planujesz otworzyć nowy lokal?

Jeśli jednak dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z gastronomią skontaktuj się z naszym Działem Inwestycji Gastronomicznych.

Chcesz doposażyć swój lokal?

Sprawdź dostępne kategorie urządzeń gastronomicznych lub zadzwoń do nas. Możesz również Możesz również wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

Lat doświadczenia

22

Zrealizowanych lokali

1898

Obsługiwanych województw

16

Inwestycji zagranicznych

37

pixel