Inwestycja - Fit & slim drink point

<< Powrót

Fit & slim drink point

Punkty serwujące świeżo wyciskane soki oraz koktajle przygotowywane na oczach klienta już od wielu lat cieszą się rosnącą popularnością. Jeszcze do niedawna fit&slim drink point mogliśmy znaleźć w dużych skupiskach ludzi – najczęściej w centrach handlowych, dworach PKP czy stacjach metra. Dziś pijalnia soków jest równie popularnym punktem co kawiarnie.

Wyposażenie dla fit&slim drink pointu ogranicza się do kilku urządzeń i odpowiedniej zastawy stołowej. Konieczna jest wysokiej jakości sokowirówka do owoców i warzyw, wyciskarka do owoców cytrusowych, kostkarka do lodu i blender barowy (najlepiej z funkcją kruszenia lodu).

Coraz większą popularnością w Polsce cieszą się zielone koktajle, czyli połączenie świeżego soku z owoców i zielonych warzyw oraz fenomenalne smoothies, czyli zmiksowany, schłodzony napój na bazie owoców o gęstej konsystencji.

Dobry pomysł na biznes powinien zapewnić nie tylko zyski, ale także satysfakcję z pracy i zadowolenie odbiorców. Pijalnia soków, określana także jako juice bar, green bar lub coraz popularniejszy ostatnio fit&slim drink point spełnia wszystkie 3 wymogi.

Planujesz otworzyć nowy lokal?

Jeśli jednak dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z gastronomią skontaktuj się z naszym Działem Inwestycji Gastronomicznych.

Chcesz doposażyć swój lokal?

Sprawdź dostępne kategorie urządzeń gastronomicznych lub zadzwoń do nas. Możesz również Możesz również wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

Lat doświadczenia

22

Zrealizowanych lokali

1898

Obsługiwanych województw

16

Inwestycji zagranicznych

37

pixel