Regulamin sklepu M&M Gastro - Cena produktów

⤴ ukryj

  • profichef
  • modermo
  • bartscher
  • hendi
  • dora
  • santos
  • sola
  • pintinox
  • potis

V. CENA PRODUKTÓW

 

1. Cena podana przy każdym produkcie w chwili złożenia zamówienia przez klienta jest wiążąca. Zmiana ceny produktu po złożeniu zamówienia nie ma wpływu na wysokość zamówienia.
2. Ceny produktów w Sklepie wyrażone w złotych polskich (PLN) są cenami netto. Dla ułatwienia podawane są również ceny brutto zawierające podatek VAT.
3. W każdym przypadku informowania o obniżeniu ceny towaru obok informacji o obniżonej cenie uwidacznia się również informację o najniższej cenie tego towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.
4. Jeżeli dany towar lub dana usługa są oferowane do sprzedaży w okresie krótszym niż 30 dni, obok informacji o obniżonej cenie uwidacznia się również informację o najniższej cenie tego towaru lub tej usługi, która obowiązywała w okresie od dnia rozpoczęcia oferowania tego towaru lub tej usługi do sprzedaży do dnia wprowadzenia obniżki.
5. Ceny nie obejmują kosztów związanych z wysyłką zamówionych Towarów. Koszt wysyłki zostanie doliczony do wartości Zamówienia w zależności od wybranego sposobu wysyłki lub odbioru Towaru.
6. Ceny podane w Sklepie nie obejmują dodatkowego i opcjonalnego wyposażenia (chyba że jest to uwzględnione w opisie towaru) oraz wniesienia, montażu i szkolenia w zakresie obsługi urządzeń. Cena usługi montażu uzgadniana jest indywidualnie w zależności od wartości zamówienia i odległości Zamawiającego od siedziby.
7. W zależności od wartości zamówienia możliwe jest indywidualne negocjowanie cen produktów. W wyjątkowych sytuacjach dopuszcza się również negocjowanie kosztów transportu.
8. W przypadku produktów o wybieralnych opcjach typu: długość, szerokość, pojemność itp. pierwsza podana cena widoczna na liście produktów zawsze jest ceną najmniejszego produktu, następne są wyliczane po wybraniu właściwej opcji.
9. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmian cen i dostępności towarów znajdujących się w Sklepie, z zastrzeżeniem pkt 1.
10. Sklep internetowy wykorzystuje mechanizm indywidualnego dostosowania cen wybranych produktów, oferowanych na zewnętrznych porównywarkach cenowych (Ceneo, Google Merchant Center, Nokaut oraz Okazje.info), na podstawie zautomatyzowanego podejmowania decyzji, przez 24 godziny od momentu pierwszego wejścia na stronę internetową sklepu poprzez kliknięcie bezpośredniego linku do produktu na zewnętrznej porównywarce cenowej.
Google+
0
Top

Sales Manago chat
-
SM chat ikona