Rabat dla nowych klientów - szczegóły akcji

⤴ ukryj

  • profichef
  • modermo
  • bartscher
  • hendi
  • dora
  • santos
  • roller-grill
  • fimar
  • waring-commercial
  • potis


Kategorie produktów  

Kategorie branżowe  

POSbistro
Z nami możesz negocjować

Skorzystaj z rabatu -20%* na pierwszy zakup w naszym sklepie!

Kto może skorzystać z rabatu?

Rabat został przygotowany z myślą o klientach, którzy planują otworzyć nowy lokal lub doposażyć istniejący. Ofertę kierujemy do osób, które chcą dokonać pierwszego zakupu w M&M Gastro. Każdy nowy klient otrzyma rabat w wysokości -20%* na dokonanie pierwszego zakupu produktów marki Forgast, Profichef i Modermo o łącznej wartości powyżej 1000 zł netto.

Jak skorzystać z rabatu?
Wystarczy poinformować pracownika działu handlowego podczas rozmowy telefonicznej lub w korespondencji mailowej o fakcie posiadania ulotki z rabatem.

 

UWAGA! Rabat nie dotyczy produktów z outletu.

 

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE:

Skorzystaj z pomocy Naszych doświadczonych handlowców i dokonaj zamówienia telefoniczne. Podczas rozmowy telefonicznej poinformuj handlowca o otrzymanym kodzie rabatowym i podaj go podczas rozmowy. Handlowiec obsługujący zamówienie obliczy dla Ciebie odpowiednią cenę. 

                                                               

Zamówienie możesz przesłać także mailowo na adres ds@mmgastro.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. W treści podaj dane firmy, na którą chcesz dokonać zamówienia, podaj produkty, które Cię interesują oraz poinformuj Nas, że otrzymałeś ulotkę z hasłem promocyjnym. 
 
 
Ważne! Z uwagi na obecne możliwości naszej witryny, rabat jest doliczany wyłącznie podczas dokonywania zamówienia telefonicznie lub mailowo. 

 

 

Potrzebujesz pomocy w otwarciu lokalu? Sprawdź jak działamy:
 

Nasz dział inwestycji tworzy grupa doświadczonych pracowników. Dzięki ich pomocy otwarcie nowego lokalu stanie się łatwiejsze i wygodniejsze. Każdy z naszych projektów tworzony jest z myślą o potrzebach naszych klientów. Na swoim koncie mamy tysiące ukończonych projektów lokali gastronomicznych w Polsce i innych krajach europejskich. 

 

                                                     

 

 

1. KONTAKT 

Podczas pierwszego kontaktu telefonicznego nasz specjalista umówi wizytę w miejscu powstania inwestycji oraz dopyta o najważniejsze kwestie charakteryzujące nowy lokal.
 
2.DORADZTWO
Dzięki bogatemu doświadczeniu, żaden lokal nie stanowi dla nas problemu. Wspólnie z inwestorem szukamy rozwiązań umożliwiających ergonomiczne i ekonomiczne zaprojektowanie lokalu zgodnie z obowiązującymi przepisami. 
 
3.PROJEKT
Współpracujemy z inwestorem na etapie tworzenia projektu, dzięki czemu jego opinie i propozycje są na bieżąco adaptowane na poszczególnych etapach projektowania.
 
4.KOSZTY
Finanse to bardzo waży element każdej inwestycji, dlatego projektując i przygotowując kosztorysy zawsze mamy na uwadze budżet klienta. Szanujemy koszty i dobieramy optymalne rozwiązania technologiczne. 
 
5.FINANSE
Aktywnie pomagamy naszym klientom w uzyskaniu niezbędnych środków na finansowanie inwestycji. 
 
6.FINALIZACJA INWESTYCJI
Nasi przedstawiciele handlowi współpracują z inwestorem przez cały okres przygotowywania inwestycji. Nasza firma też usługę montażu i przedłużenia gwarancji a także przeszkolenia z podstawowej obsługi zamontowanych urządzeń. Ponadto inwestor ma możliwość doposażenia lokalu w drobne sprzęty i akcesoria.
 
7.CZAS NA DETALE
Nasz Dział Handlowy tworzy doświadczona grupa handlowców. Każdy klient, który dokonuje zamówień otrzymuje swojego opiekuna handlowego, co usprawnia kontakt i prowadzenie transakcji na każdym etapie. Nasi handlowcy pomogą w wybraniu odpowiednich produktów, tak aby efekt był naprawdę wyjątkowy.
 
8.A CO PO OTWARCIU?
Nadal jesteśmy z Tobą. Twój opiekun handlowy pozostaje do Twojej dyspozycji kiedy czegoś potrzebujesz, a nasz serwis zadba o to abyś nie został sam w przypadku awarii lub innego problemu.
 
 
Dlaczego warto nam zaufać?
 
- mamy 20 lat doświadczenia w branży HoReCa
- działamy na terenie całego kraju
- nasz zespół to grupa wyszkolonych specjalistów
- każdy nasz klient zyskuje swojego opiekuna
- mamy szeroki asortyment produktów
- stale poszerzamy naszą ofertę
- posiadamy wyspecjalizowany serwis
- montujemy i serwisujemy zakupiony u nas sprzęt
- zaprojektujemy twój lokal
- pomożemy Ci uzyskać finansowanie dla Twojej inwestycji
 
*Rabat naliczany jest od cen katalogowych.


                                                                   SPRAWDŹ OFERTĘ NASZYCH MAREK:
 
                                                                                                      

 

 

 

 


Google+
0
Top

Sales Manago chat
-
SM chat ikona