O nas - M&M Gastro - Wyposażenie gastronomii

⤴ ukryj

  • profichef
  • modermo
  • bartscher
  • hendi
  • dora
  • santos
  • roller-grill
  • fimar
  • waring-commercial
  • potis
Trwa pobieranie danych. Proszę czekać.


Kategorie produktów  

Kategorie branżowe  

POSbistro
Z nami możesz negocjować

O nas

 

Czym się zajmujemy?

Swoją działalność na polskim rynku branży HoReCa zaczęliśmy w 2001 roku. Nasza przygoda rozpoczęła się w malutkim biurze blisko centrum Katowic. Początkowo firmę tworzyło zaledwie kilka osób, które wspólną pasją i zaangażowaniem zbudowały od podstaw naszą organizację. Na przestrzeni dwóch dekad zdobyliśmy pozycję niekwestionowanego lidera w sprzedaży i serwisowaniu profesjonalnych urządzeń gastronomicznych.

 

Małe biuro szybko zostało zamienione na większe, które też nieustannie poszerzaliśmy o nowe powierzchnie. Po czasie i to lokum musieliśmy zamienić na wolnostojący budynek zlokalizowany w cichej części Katowic, z dobrym dojazdem, wśród zieleni, z podjazdem dla dużej ilości samochodów. 

 

Bogaty bagaż doświadczeń, tysiące zrealizowanych inwestycji i zaufanie, którym darzą nas Klienci pozwalają nam na stały rozwój i nieustanne rozszerzanie horyzontów. Naszym klientom zapewniamy szeroką opiekę biznesową od wykonania projektu technologicznego, przez odpowiedni dobór urządzeń, montaż, przeszkolenie pracowników i pieczę serwisową.

 

Czym jeszcze możemy się pochwalić? Jesteśmy wydawcą największego w Polsce katalogu z wyposażeniem dla profesjonalnej gastronomii. Znajdą w nim Państwo kilka tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach, liczne wskazówki przydatne w biznesie gastronomicznym oraz kontakt do naszych specjalistów. Zgromadziliśmy tam największą ofertę urządzeń i akcesoriów gastronomicznych dostępnych na polskim rynku HoReCa. Niepowtarzalną zaletą naszego katalogu jest zestawienie sprzętów wszystkich producentów gastronomicznych. Nie skupiamy się na jednej marce – nasza oferta to bogaty wachlarz produktów, a wraz z nim nasze doświadczenia i wiedza poparta latami pracy w branży.

 

Naszą dumą są także nasze marki własne: ProfiChef, Forgast i Modermo, ale na lekturę o nich zapraszamy na osobne podstrony im dedykowane.


 

 

Zespół M&M Gastro

Sumiennie pracujemy na pozycję lidera w swojej branży. Pracownicy naszej firmy to osoby oddane swojej pracy, pełne pasji i energii. W każdej chwili pomocą służą nasi konsultanci, handlowcy oraz serwisanci. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą stawiającą na stały rozwój, a nasi pracownicy regularnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności na systematycznych szkoleniach, kursach i warsztatach. Ogrom pracy i sukces naszej firmy leży także po stronie ludzi, których „nie widać” z punktu widzenia Klienta. Dział administracji, dział marketingu, dział prawny i logistyka.

 

Nasza wiedza, pełne zaangażowanie i doświadczenie to gwarancja fachowej pomocy w doborze najlepszych rozwiązań dla Państwa lokalu gastronomicznego. Skupiamy się na systematycznej rozbudowie sieci sprzedaży oraz świadczonych przez nas usług. Dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych możemy poszczycić się znakomitymi realizacjami zarówno w Polsce, jak i w krajach ościennych. Zdobywane doświadczenia z poprzednich lat przekształcamy w gotowe rozwiązania, dzięki temu stajemy się lepsi i my i Państwa przedsiębiorstwa.

 

 

Opieka biznesowa

Każdy z naszych Klientów posiada własnego opiekuna zarówno w sprawach handlowych, jak i w sprawach serwisowych. Prowadzimy rejestr zamówień i zapytań, nasi serwisanci skrupulatnie zapisują historię dokonywanych przeglądów i napraw. Każda rozmowa o Państwa potrzebach, każda Państwa sugestia czy życzenie zostaje odnotowane. Staramy się nie odmawiać, nie mówić że się nie da, nie spychać tematów na bok. Zawsze to co nowe jest trudne i nieznane, dlatego czasem potrzebujemy więcej czasu, aby znaleźć niekonwencjonalne rozwiązanie, ale zawsze je znajdziemy.

 

 

Co nas wyróżnia?

• Doświadczenie w branży od 2001 roku

• Jesteśmy dystrybutorem, a także producentem

• Działamy na terenie całego kraju

• Najpopularniejszy sklep internetowy w Polsce

• Wszystkie marki dostępne w jednym miejscu

• Serwis urządzeń gastronomicznych

• Własne powierzchnie magazynowe

• Szeroka opieka biznesowa

• Pomoc w uzyskiwaniu źródeł finansowania inwestycji

• Możliwość wydłużenia gwarancji

• Innowacyjne biuro projektowe

• Największy katalog z ofertą sprzętu dla branży gastronomicznej

 

 

Poznaj nas bliżej

1. Dział sprzedaży

Jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się bardzo rozbudowanym działem handlowym. U nas nie ma miejsca na niezrealizowane tematy czy wydłużony czas odpowiedzi na zapytania/wyceny i zamówienia. Wychodzimy z założenia, że każdy mail i telefon należy odebrać, a także szybko na niego odpowiedzieć. Dzięki zatrudnianiu dużej liczby specjalistów w dziale sprzedaży możemy być pewni, że świadczone przez nas usługi są nie tylko szybkie, ale i na wysokim poziomie.

 

2. Dział eCommerce

Stale rosnąca ilość zamówień internetowych zainspirowała nas do stworzenia nowego działu w naszej firmie. Dział eCommerce obsługuje zamówienia napływające zarówno z naszego sklepu internetowego jak również z portali aukcyjnych czy porównywarek cen. Stele pozostajemy z Państwem w kontakcie telefonicznym i e-mailowym.

 

3. Dział Inwestycji

Z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z gastronomią od wielu już lat z powodzeniem funkcjonuje nasz Dział Inwestycji. Działem kieruje nasz wieloletni pracownik, znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Starannie dobiera ludzi, z którymi pracuje. Jego dział tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy z sukcesem koordynowali liczne projekty różnego typu lokali gastronomicznych na terenie całej Polski.

 

4. Dział Serwisu

To miejsce, które nieustannie dopracowujemy. Początkowo nasz dział serwisu tworzyła tylko jedna osoba, później dwie, a dziś już kilkanaście. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie naprawy profesjonalnych urządzeń gastronomicznych zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną na terenie całej Polski.

 


Rzetelna Firma

Uczestnikiem programu Rzetelna Firma jesteśmy już od 2010 roku, natomiast na Państwa zaufanie pracujemy od samego początku naszej działalności, stale podnosząc jakość i standard oferowanych pod marką M&M Gastro usług. Otrzymany dzięki temu Certyfikat Rzetelności jest potwierdzeniem naszego prestiżu i wiarygodności. Zapraszamy do odwiedzenia naszej wizytówki oraz cerfytikatu.

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Zakończenie projektu dofinansowanego przez UE

 

Google+
0
Top

Sales Manago chat
-
SM chat ikona